Inneholder sponset produkt
Jeg har vært så heldig å få tilsendt tre flotte og smarte freshboxer fra foodsave.no – de har ligget på kjøkkenet da formen min ikke har vært helt på topp. Mat har vært et vanskelig og fraværende tema i denne graviditeten desverre.
Men nå som sola har skint og sommeren har vist seg fra sin beste side i Tønsberg har jeg og minifamilien fått nyte terasselivet- og dermed også grilling.
Jeg la opp tilbehør til grillmaten- som da bestod av pølser med ost og chili, samt grillskiver (mat er fortsatt et ømfintlig område for en gravid kvinne men noe får jeg til å spise…)
Denne freshboxen er supergenial. Du kan ha hva du måtte ønske på brettet og enkelt servere ! I kjøleskapet holder maten seg fin samtidig som lukt fra de ulike (i dette tilfellet) grønnsakene holder seg separat. PERFEKT ! De ytterste boksene kan også taes ut ! Alt kan vaskes i oppvaskmaskinen. Og du? Liker du rosa eller hvit bedre? Ja da har de jammenmeg disse fargene også !
Denne boksen skal jeg definitivt ta med meg på hytta til Mandal i sommer ❤ !
I dag har temperaturen sunket noe- men sola skinner i allefall, hurraaaaaaa !
Nyt dagen alle sammen- nå kan vi glede oss til 17.mai !
Følg meg gjerne på snap: positivtfordeg /instagram: camillayong og positivtfordeg_no